Sean Johnston (A Love from Outer Space, UK)

Sean Johnston (A Love from Outer Space, UK)

120> & Ozen present: Sean Johnston (A Love from Outer Space, UK)

שישי, 27.5.22, מועדון האוזן ת"א

החיים שלנו מתנהלים בקצב מסחרר, שרק הולך וגובר. בלי מנוחה, תוך מעבר מהיר בין מקומות, משימות, מחשבות, ריגושים והתראות. בתוך הסחרחורת הזו לפעמים צריך לקחת רגע, לאפס הכל ולהתחיל מחדש: לאט יותר. זו הגישה שעומדת בבסיס המסיבות 120> (עד מאה ועשרים), שנוצרו בקיץ 2021 בתל אביב על ידי נדב רביד ולוטננט דן. המוזיקה מתחילה לאט, נבנית בהדרגה סביב סוגים שונים של אלקטרוניקה, ולא עולה על קצב של 120 פעימות לדקה.

אחד ממקורות ההשראה העיקריים הוא A Love From Outer Space - סדרת מסיבות מיתולוגית שנוסדה ב-2009 על ידי צמד הדי-ג'ייז והמפיקים הלונדונים שון ג'ונסטון ואנדרו וות'רול. השם ALFOS יצא למרחקים וזכה לתיאור "נווה מדבר איטי בעולם שהולך ומאיץ": בזכות המוזיקה, שנעה בין אלקטרוניקה אפלולית למוארת שדוחפת מצד אחד ועוטפת מצד שני; ובזכות הבנייה האיטית והסבלנית של כל מסיבה, שמציגה חלופה לרחבות שבהן השיא חייב להגיע כמה שיותר חזק ומהר. כך, בתנאים האלה, האהבה מהחלל החיצון (על שם שיר נהדר של הצמד AR Kane), פתחה את שעריה לקהל בין-דורי, שמצא סביבה מכילה ואלטרנטיבה
לסאונד הדומיננטי של המועדונים והפסטיבלים הגדולים.

מאז מותו המפתיע של אנדרו וות'רול (שמעולם לא הגיע לישראל) בתחילת 2020, ואחרי הטלטלה שעבר עולם המועדונים בעקבות המגפה העולמית - שון ג'ונסטון ממשיך את המורשת שהוא וחברו הקרוב הנחילו בקרב קהילה שלמה של אוהבי ואוהבות מוזיקה אלקטרונית. לכן, ההתרגשות מהיותו האורח הבינ"ל הראשון במסיבה של 120> היא בלתי נמנעת.

המסיבה תתקיים ביום שישי, 27.5, בחיבור טבעי אל מוסד המוזיקה האלטרנטיבית הוותיק, האוזן השלישית, שהפך לקומפלקס של אולמות וחללים במרכז תל אביב. בקומת המרתף של המתחם, תמצאו שני חללים: בראשי ינגנו שון ג'ונסטון, נדב רביד ולוטננט דן. בחדר הנוסף ינגנו קוואמי, אורי זר אביב ונועה ארגוב - שלושה דיג'ייז ואנשי רדיו מובילים - שיביאו סלקשן אקלקטי ופרשנויות פרועות נוספות לקו המוזיקלי של המסיבה.
התכוננו לערב חד פעמי בבישול איטי, עם טעמים חזקים וסאונדים מהפנטים.

על הנפשות הפועלות:

שון ג'ונסטון
די-ג'יי ומפיק, מוציא מוזיקה ורמיקסים תחת השם Hardway Bros. התחיל את דרכו בעולם המוזיקה בלונדון בשנות ה-90 כסוכן של להקות כמו דה שיימן (The Shamen) וכמפיק מוזיקה אלקטרונית בפרויקטים שונים. בשלב מסוים נטש את התחום לטובת התשוקה שלו לטיפוס הרים, ובסוף העשור הראשון של שנות ה-2000 חזר למוזיקה כמפיק ודי-ג'יי במשרה מלאה. באותה התקופה, החל ג'ונסטון לחקור את תחום המוזיקה הבאלרית - סגנון שנפוץ במרוצת שנות ה-90 במועדונים שונים באירופה, שמאופיין בקצב איטי הרבה יותר מסגנונות כמו האוס וטכנו, ובסאונד אוורירי מאוד. מתוך המחקר הזה, צמח ליין המסיבות A Love From Outer Space.

נדב רביד
די-ג'יי ומפיק מוזיקה מזה כ-25 שנים. ייסד את תכנית הרדיו והתחנה האינטרנטית הקצה עם קוואמי, את הלייבל בוטניקה עם אמיר אגוזי ואת הצמד האלקטרוני Polar Pair עם מלכיאל גרוסמן. כדי-ג'יי, תקלט בכל עמדה אפשרית בתל אביב, תוך קידום אג'נדה מוזיקלית חדשנית, סקרנית ואלטרנטיבית למיינסטרים.

לוטננט דן
די-ג'יי ופרומוטר, בעל קילומטראז' ארוך שהחל בגגות ורחבות תל אביב לאורך השנים, והמשיך להיכרות מעמיקה עם שלל מועדוני ברלין. הרזומה העשיר שלו כולל רזידנסי במועדון הגולם האגדי בהמבורג ובפרגמון בירושלים, וסטים במועדונים מיתולוגיים ברחבי אירופה. החיבה שלו לסאונד לא שגרתי מביאה לתקלוטים מפתיעים, מגוונים ועמוקים.

קוואמי
שדרן רדיו ומוזיקאי. מנהל את תחנת הרדיו האינטרנטית הקצה, אותה ייסד עם נדב רביד ב-2012, ומגיש תוכנית אישית בגלגלצ. בעל ידע מוזיקלי שעובר דרך שורה ארוכה של סגנונות שונים: Pאנק ומטאל, פופ של שנות ה-80, היפ הופ, מוזיקה אלקטרונית ועוד הרבה מעבר. אחת הדמויות החשובות והבולטות בקידום האינדי בישראל, ואחראי לסדרת התכניות "תולדות האינדי" שהשיק בגלגלצ בתחילת השנה.

אורי זר אביב
די-ג'יי, שדרן רדיו ומבקר מוזיקה, שמאות כתבות שלו ראו אור בהארץ, טיים אאוט, ו-וואלה תרבות. עורך ומגיש את תכנית המוזיקה "אור בזויות" ברדיו הקצה, ולאחרונה נמנה עם מייסדי ליין המסיבות Limbo המלווה גם ברצועת קלאב חדשה בשם Club Limbo בתחנת הקצה.

נועה ארגוב
שדרנית רדיו ודי-ג'יי. מגישה מדי לילה בכאן 88 תכנית אישית ללא גבולות ז'אנריים: מאינדי ישראלי, דרך אלקטרוניקה וג'אז ועד גרוב חוצה-יבשות. בשנה האחרונה ניגנה סטים בשורה ארוכה של אירועים גדולים כקטנים, בהם פסטיבל אינדינגב, מסיבות של אי-בודד ואירועים שונים במתחם התדר בתל אביב.

רכישת כרטיסים

סוג הכרטיס מחיר מס׳ כרטיסים רכישה
Sean Johnston - regular ticket 90.00  [add_to_cart id="1382" quantity="1" style="" show_price="false"] רכישה

מוקדמת 70.00  [add_to_cart id="1381" quantity="1" style="" show_price="false"] Sold Out

#ozentlv