נעמה גוגנהיים

נעמה גוגנהיים

אחרי סיבוב הופעות אירופאי, שיתופי פעולה ברחבי העולם, השמעות בפלייליסטים, בגלגלצ וב88 נעמה וההרכב המהפנט שאיתה מגיעים להופעה באוזן החדש.

אין דבר מרגש יותר מלמצוא מוזיקה מלאה ברוך עם אמירה בועטת, ההופעה הזאת תגרום לכן.ם להתרגש, לצעוק ולרקוד בו זמנית.

להרים גבה על מוזיקה בקטע של "אין מצב שזה מכאן!", זה מיושן כמו להגיע לישראל ולהתפלא שאין כאן גמלים. אסף אבידן הוכיח את זה כבר בעשור הקודם, נגה ארז עושה מוזיקה בקנה מידה בינ"ל ממש עכשיו ובכל זאת – יש משהו בנעמה גוגנהיים שגורם לאיזה "וואו לא ציפינו" קטן. אלבום הבכורה שלה 90% הוא יצירת R&B שמשלבת מלודיות קליטות, ביטים שבורים, מילים מדויקות והגשה שקל לזהות בה השפעות כמו ג'יל סקוט, ג׳יימס בלייק, ג'יי ויוז וזירו 7.

ממש אחרי שנעמה שחררה את Dilemma ,הסינגל הראשון מתוך האלבום, הקאבר שלה ל J.cole התחבב במיוחד על בלוגרים בעולם, שסקרו באהדה גם את הסינגלים שיצאו אחריו ולא השאירו לישראלים שום ברירה אלא להתאהב, ועכשיו. כמו אלבומי בכורה רבים, גם כאן מדובר בשירים שנאספו במשך מספר שנים עד לימי ההפקה עצמה, שגם בימי קורונה, שמרה על וייב גלובלי ומיוחד.

Carrie & big (שמשווה בין קשר קודם שלה לזה של קארי וביג מסקס והעיר) נכתב בארץ, הופק מהזום, הוקלט בציריך וצולם עם אמנים מקומיים. My Lucky Day (שמדבר על יום שמבקש להיות טוב) נכתב באוסטרליה, הופק בארץ וצולם DIY בשוויץ, Lucille הופק כקטע ריקוד של שתי ירושלמיות, Men בו שיתפה פעולה עם הראפר Tapash הוקלט בחלקו באילת.

על הבמה:

נעמה גוגנהיים – שירה, גיטרה

יונתן הרינגמן – קלידים

עמרי שני – בס

שחר אדרי – תופים

האלבום המלא בכל הפלטפורמות

כרטיסים מוזלים כאן ב-50 ש"ח 60 ש"ח בדלתות

פתיחת דלתות 19:30 , 18+

רכישת כרטיסים

סוג הכרטיס מחיר מס׳ כרטיסים רכישה
מכירה מוקדמת 50.00  [add_to_cart id="2271" quantity="1" style="" show_price="false"] רכישה