מיקה בן שאול בערב שירה מדוברת

המשוררת והשחקנית מיקה בן שאול, יוצאת לסיבוב הופעות חגיגית.
מופע השירה של מיקה אורך כשעה ורבע ומרגיש כמעין מסע אל העומקים של הנפש, וחיפוש אחר האוצרות המשמעותיים של החיים.

בשיריה, עוסקת מיקה ביציאתה מהארון, במחלת המאניה דפרסיה, הטיפולים והדרך להגיע לאיזון עם עצמה, וגם מדברת על עומק יצירה ותפיסה בריאה של גוף ואהבה עצמית.

ספרה השלישי של מיקה “כספר פתוח” נוגע באותם הנושאים ועוד – אהבת נשים, נשיות, התמודדות עם הטרדות מיניות, דיכאון, שיגעון, ריפוי וארס פואטיקה.

לצד שירי מנטרות אישיים וקצרצרים, קיימים בספר גם שירים בעלי מבנים מורכבים ובעלי שפה ריאליסטית המספרת על אותם מסעות נפשייםמורכבים אותם עוברת המשוררת.

לצד אלה, ניתן גם למצוא בספר כמה שירים בעלי מבנה חריזה וחזרה יותר קלאסיים אשר מזכירים באיכותם ובמקצבםדורות משוררים ישראליים וותיקים.

מיקה בן שאול נולדה בניו יורק ועלתה לישראל עם משפחתה בגיל 5.

כשהייתה בת 14 שבה עם משפחתה לארצות הברית וכעבור ארבע שנים חזרה לישראל על מנת להתגייס לצה”ל. ב-2014 סיימה את לימודיה בבית הספר למשחק בית צבי עם ציון לשבח בתחרות מלגות ע”ש אוהד ניסים וכזוכת תחרות המלגות על שם הדסה ורפאל קלצ’קין.
בקיץ 2016  יצרה את המופע “לסביהונסט” – מופע שירים ומערכונים מקוריים על נשים שאוהבות נשים, אשר מיצב אותה כדמות מרכזית בקהילת הלהט”ב הישראלית. באותה שנה (2016) היא גם החלה לפרסם שירים מפרי עטה בעמוד בשם “שירי מיקה” וצברה קהל אוהדים מרשים ואדוק. ספרה הראשון -“בואי לעמוקים” ובו אסופה משירים אלה, יצא לאור באותה שנה.

במאי 2019 יצא לאור ספרה השני -“בטחי בקולך”, ובשנה האחרונה יצא ספרה השלישי –”כספר פתוח”.

מכירה מוקדמת ב70 שקלים

מכירה בקופת המועדון ב80 שקלים

הופעת ישיבה

רכישת כרטיסים

סוג הכרטיס מחיר מס׳ כרטיסים רכישה
מכירה מוקדמת 70.00  [add_to_cart id="85346" quantity="1" style="" show_price="false"] רכישה

דילוג לתוכן