עֶרֶב #1 – מפגש עם האמנית ג׳ניפר אבסירה

עֶרֶב #1 – מפגש עם האמנית ג׳ניפר אבסירה

עֶרֶב #1 – מפגש עם האמנית ג׳ניפר אבסירה

בהנחיית אירית שטרנברג 

יום רביעי, 17.8.2022, 19:30 | אוזן – קינג ג׳ורג׳ 48, תל אביב

מכירה מוקדמת – 40 ש״ח | בקופה – 50 ש״ח | מקומות מוגבלים, 18+

דרס קוד אופציונלי: החיים בורוד

— 

הרשתות החברתיות שינו את התרבות מהיסוד. הדימויים הגבוהים ביותר והנמוכים ביותר קופצים לנו בזה אחר זה, עד אינסוף, על אותם מסכים. העולם האמיתי והעולם הוירטואלי התמזגו לחלוטין. קשה לדעת האם מי שאנחנו פוגשים ברשת הוא אדם אמיתי או אסופת אינטרסים מסחריים, כשהכל מרגיש כמו פרפורמנס דיגיטלי מלוטש. כולנו הקהל והמופע – בעת ובעונה אחת. 

מה תפקידו של האמן מול הכוח העצום של מכונת המדיה הוירטואלית? למתוח ביקורת או דווקא לחגוג את האפשרויות החדשות שנוצרות? ג׳ניפר אבסירה בוחרת לחגוג. 

—– 

ערב היא סדרת מפגשים חדשה מבית ״האוזן״, בה אירית שטרנברג תשוחח עם אמנים ויוצרות על פילוסופיה ואמנות, תהליכי העבודה והרעיונות שמניעים אותם. בכל מפגש נצלול לעולם אחר: נתחיל בהקדמה תיאורטית, נמשיך למפגש בלתי אמצעי עם העבודות והאנשים שמאחוריהן, ולאחר מכן – לשיחה פתוחה עם הקהל. 

—– 

​​ג'ניפר אבסירה היא אמנית, יוצרת דימויים (image maker) דרך צילום ואיסוף דימויים. בוגרת התואר השני של בצלאל האקדמיה לאמנות ועיצוב. בעלת תואר שני בחוג לאמנות בינתחומית באוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בהיסטוריה כללית וספרות צרפתית. משתמשת בפלטפורמת האינסטגרם כסטודיו שם היא מפרסמת מדי יום מאז 2012 את עבודותיה אותם היא מקטלגת לפי האשטאגים שהיא מייצרת לעצמה.

אירית שטרנברג היא אמנית וחוקרת, בוגרת תואר שני בהיסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות באוניברסיטת תל אביב. חברת קולקטיב ועורכת במגזין ״סף״.

רכישת כרטיסים

סוג הכרטיס מחיר מס׳ כרטיסים רכישה
מכירה מוקדמת 40.00  [add_to_cart id="14059" quantity="1" style="" show_price="false"] רכישה

דילוג לתוכן